Samsung Smart Τηλεόραση 55″ 4K UHD OLED QE55S90DAEXXH HDR (2024)
999.00 1,199.00  Με φ.π.α
Σε απόθεμα
Compare
SKU: Samsung Smart Τηλεόραση 55" 4K UHD OLED QE55S90DAEXXH HDR (2024) Categories: , Brand:
Άψογο στυλ, καθηλωτική εικόνα!
Ολοκληρωμένη εμπειρία θέασης!
Gaming από το μέλλον!
Η SAMSUNG S90υποστηρίζει Motion Xcelerator 144Hz για ομαλή εικόνα υψηλής ανάλυσης 4K ακόμα και σε σκηνές με έντονη δράση. Έτσι, με την τεχνολογία AMD FreeSync Premium θα βιώσεις απόλυτο συγχρονισμό χωρίς κολλήματα στα αγαπημένα σου games, με την Game Bar και την αυτόματη προσαρμογή ρυθμίσεων να σε διευκολύνουν αφάνταστα. Επιπλέον, το λειτουργικό σύστημα Tizen OS προσφέρει εύκολη πρόσβαση σε εφαρμογές και υπηρεσίες streaming, ενώ μπορείς να διαχειρίζεσαι τις καθημερινές σου δραστηριότητες με το Daily+ και να ελέγχεις τις συμβατές έξυπνες συσκευές σου με το SmartThings. Τέλος, η πλατφόρμα ασφάλειας Samsung Knox Security προστατεύει ευαίσθητα δεδομένα όπως PIN και κωδικούς πρόσβασης, για να μην έχεις καμία ανησυχία!
NQ4 AI Gen2 Processor
Νιώστε την πλήρη ισχύ της τεχνητής νοημοσύνης σε 4K
OLED
Βαθύ μαύρο, καθαρό λευκό, ζωντανά χρώματα
Motion Xcelerator 144Hz
Το Motion Xcelerator 144Hz προσφέρει απολαυστικό παιχνίδι με ομαλό gameplay, χωρίς καθυστερήσεις και θαμπή εικόνα.
Samsung Tizen OS
4K AI Upscaling
Αναβαθμίστε το αγαπημένο σας περιεχόμενο σε εμπειρία
OLED HDR
Υψηλη φωτεινότητα και αντίθεση σε κάθε pixel
PANTONE Validated
Απολαύστε ακριβή απεικόνιση χρωμάτων με πιστοποίηση PANTONE
Real Depth Enhancer
Βάθος εικόνας, όπως θα τον αντιλαμβάνονταν τα ανθρώπινα μάτια
EyeComfort Mode
Έξυπνη εικόνα, προσαρμόσιμη για τα μάτια σας
Διαγώνιος 55 “
Ευκρίνεια 4K Ultra HD
Τύπος Panel OLED
Local Dimming Όχι
Κανάλια 2.1
Πρότυπα Ήχου Dolby Atmos
Δέκτης DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Εγγραφή PVR Όχι
Φωνητικές Εντολές Όχι
VRR Όχι
Υποστηριζόμενες Εφαρμογές
Netflix, Youtube, DisneyPlus, Prime Video, Rakuten TV, Cosmote TV, Eon, Ant1+, Ertflix, Spotify
Smart Assistant Bixby
Σύνολο Θυρών HDMI 4
Πλήθος HDMI 2.1 4
Ethernet Ναι
Headphones Όχι
Wi-Fi Ναι
Miracast Όχι
Screen Mirroring Όχι
Έτος Κυκλοφορίας 2024
Βάρος 14,6 kg
VESA Mount 300 x 200 mm
Ενεργειακή Κλάση G
Πλάτος 1225,4 mm
Ύψος 708,6 mm
Πάχος 39,9 mm
Διαστάσεις (με Βάση)
Πλάτος 1225,4 mm
Ύψος 773,6 mm
Πάχος 265,2 mm