LG Smart Τηλεόραση 65″ 4K UHD OLED OLED65C46LA
Σε απόθεμα
Compare
SKU: LG Smart Τηλεόραση 65" 4K UHD OLED OLED65C46LA Categories: , Brand:
Περιγραφή
Ένα έργο τέχνης που τελειοποιήθηκε μέσα στα χρόνια
Επεξεργαστής alpha 9 AI Gen7
Μόνο το α κάνει την OLED τόσο ζωντανή όσο αυτό
AI Customization
Μια εικόνα προσαρμοσμένη σε αυτό που σας αρέσει
AI Acoustic Tuning
Ο βέλτιστος ήχος ταιριάζει στον χώρο σας
Ευφυΐα πανίσχυρη σε κάθε φως
AI Super Upscaling
Το AI ρυθμίζει την ανάλυση
Ρεαλιστικός ήχος εκτινάσσεται στον χώρο σας
Ζήστε μια εκπληκτική καθηλωτική εμπειρία ενός εικονικού ηχοσυστήματος 9.1.2 surround.
Εντυπωσιακός ήχος που γεμίζει τον χώρο
Οι βελτιώσεις του επεξεργαστή AI σάς δίνουν ένα Dynamic Sound Booster γεμάτο ισχύ.
Ήχος που ταιριάζει με ό,τι παρακολουθείτε
Brightness Booster
Φωτίζοντας μια φωτεινότερη εικόνα
Απεριόριστη αντίθεση που δημιουργεί ένα αποτέλεσμα χωρίς όρια
OLED Care
Μεγαλύτερη άνεση και απόλαυση με την ενσωματωμένη φροντίδα πάνελ που διατηρεί την οθόνη καινούργια.
webOS Re:New Program
Νέα τηλεόραση κάθε έτος για 5 έτη
webOS 24
Κάντε δική σας την τηλεοπτική εμπειρία
Dolby Vision και FILMMAKER Mode
Ζωντανεύουν αυθεντικές κινηματογραφικές σκηνές
Dolby Atmos
Βιώστε μια μαγευτική ηχητικά εμπειρία
Η απόλυτη εμπειρία παιχνιδιών
Όπου η γρήγορη δράση δεν σταματά ποτέ
Εξολοθρεύστε τις αλλοιώσεις και καθυστερήσεις με AMD FreeSync Premium, συμβατότητα G-Sync, λειτουργία 144 Hz και ενσωματωμένο VRR.
Εικόνα
Διαγώνιος 65 “
Ευκρίνεια 4K Ultra HD
Τύπος Panel OLED
Local Dimming Όχι
Κανάλια Stereo
Πρότυπα Ήχου Dolby Atmos, AI Sound
Δυνατότητες & Λειτουργίες
Δέκτης DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Εγγραφή PVR Όχι
VRR Ναι
Υποστηριζόμενες Εφαρμογές
Λογισμικό
WebOS
Σύνολο Θυρών HDMI 4
Πλήθος HDMI 2.1 4
Ethernet Ναι
Headphones Όχι
Wi-Fi Ναι
Miracast Όχι
Screen MirroringΌχι
Έτος Κυκλοφορίας 2024
Βάρος 16,6 kg
VESA Mount 300 x 200 mm
Ενεργειακή Κλάση F
Πλάτος 1441 mm
Ύψος 826 mm
Πάχος 45,1 mm
Διαστάσεις (με Βάση)
Πλάτος 1441 mm
Ύψος 880 mm
Πάχος 230 mm