LG QNED 55″ 4K Smart Τηλεόραση 55QNED80A6A
Σε απόθεμα
Compare
SKU: LG QNED 55" 4K Smart Τηλεόραση 55QNED80A6A Category: Brand:
LG QNED AI QNED80 4K Smart TV
4K UHD
Ανάλυση οθόνης
4K Ultra HD
webOS 25
Λειτουργικό
webOS 25
HDMI 2.0 + ARC
Συνδεσιμότητα
HDMI™ 2.0 και eARC
20W Ultra Surround
Κανάλια ήχου
2 (20W)
Τα 2 κανάλια ήχου 20W (10W ανά κανάλι) θα σε βάλουν μέσα στην ταινία ή τη συναυλία που δεν μπόρεσες να ακούσεις live, αφού δημιουργούν εντυπωσιακό ήχο surround που σε περιβάλλει.
WiFi LAN Bluetooth
Ασύρματη δικτύωση/συνδεσιμότητα
Wi-Fi® 5 και Bluetooth® v5.1
LG QNED AI QNED80 4K Smart TV
Εξαιρετικά λεπτή σχεδίαση
LG QNED AI QNED82 4K Smart TV
Ολοκαίνουργιο Dynamic QNED Color
LG QNED AI QNED82 4K Smart TV
Επεξεργαστής alpha 7 AI Processor Gen8
Το 4K Super Upscaling ζωντανεύει κάθε καρέ
Advanced Local Dimming
LG OLED evo AI C5
To AI Magic Remote ολοκληρώνει την εμπειρία ΑΙ
LG OLED evo AI C5
AI Voice ID
AI Search
AI Chatbot
4192087-Box-1-LG-evo-G3-OLED
AI Concierge
AI Sound Pro και AI Clear Sound
Dynamic Sound Booster με επεξεργαστή AI
Η επεξεργασία τεχνητής νοημοσύνης βελτιώνει τον ήχο της τηλεόρασης για μια πιο ισχυρή εμπειρία ήχου.
Καθηλωτικός ήχος surround με 9.1.2 εικονικά κανάλια
WOW Orchestra
Ambient FILMMAKER MODE™
Πανίσχυρο παιχνίδι
AI Picture Wizard
3990524-Box-2-LG-evo-C2-stream
AI Sound Wizard
Πείτε «Hi!, LG» για να αλληλοεπιδράσεις με την TV σου
3990524-Box-4-LG-evo-C2-bio
webOS Re:New Program
Χαρακτηριστικά
Διαγώνιος Οθόνης65″
ΕίδοςQNED TV
Ανάλυση3840 x 2160
Ευκρίνεια4K
Ρυθμός ανανέωσης panel60 Hz