LG QNED 85″ 4K Smart Τηλεόραση 85QNED93A6A
Σε απόθεμα
Compare
SKU: LG QNED 85" 4K Smart Τηλεόραση 85QNED93A6A Category: Brand:
Η υποστήριξη Dolby Vision® και HDR10 προσφέρει ακριβέστερο χρώμα, υψηλότερα επίπεδα φωτεινότητας και βαθύτερη αντίθεση ενώ με την τεχνολογία ήχου AI Sound Pro «νιώθεις» τον ήχο να σε περικυκλώνει και να σε τοποθετεί στο κέντρο της δράσης. Ο ήχος 2.2 καναλιών (40W) μετατρέπεται σε εικονικό ήχο surround (Virtual 9.1.2 Up-mix) για την τέλεια εμπειρία κινηματογράφου ενώ η λειτουργία FILMMAKER MODE™ απενεργοποιεί οποιαδήποτε επεξεργασία εικόνας που μπορεί να κάνει την ταινία να φαίνεται αφύσικη, ώστε να μπορείς να την απολαύσεις όπως ακριβώς την οραματιζόταν ο σκηνοθέτης της.
LG QNED evo AI QNED93 Mini LED 4K Smart TV
4K UHD
Ανάλυση οθόνης
4K Ultra HD
webOS 25
Λειτουργικό
webOS 25
HDMI 2.1 + ARC
Συνδεσιμότητα
HDMI™ 2.1 και eARC
40W Ultra Surround
Κανάλια ήχου
2.2 (40W)
Τα 2.2 κανάλια ήχου 40W (10W ανά κανάλι) θα σε βάλουν μέσα στην ταινία ή τη συναυλία που δεν μπόρεσες να ακούσεις live, αφού δημιουργούν εντυπωσιακό ήχο surround που σε περιβάλλει.
WiFi LAN Bluetooth
Ασύρματη δικτύωση/συνδεσιμότητα
Wi-Fi® 6 και Bluetooth® v5.3
Εξαιρετικά λεπτή σχεδίαση
Ολοκαίνουργιο Dynamic QNED Color Pro
Επεξεργαστής alpha 8 AI Processor Gen2
MiniLED με τεχνολογία Precision Dimming
Κάθε καρέ ζωντανεύει με το AI Picture Pro
LG OLED evo AI C5
To AI Magic Remote ολοκληρώνει την εμπειρία ΑΙ
LG OLED evo AI C5
AI Voice ID
AI Search
AI Chatbot
4192087-Box-1-LG-evo-G3-OLED
AI Concierge
LG QNED AI QNED82 4K Smart TV
AI Sound Pro και AI Clear Sound
Dynamic Sound Booster με επεξεργαστή AI
Η επεξεργασία τεχνητής νοημοσύνης βελτιώνει τον ήχο της τηλεόρασης για μια πιο ισχυρή εμπειρία ήχου.
LG QNED AI QNED82 4K Smart TV
Καθηλωτικός ήχος surround με 9.1.2 εικονικά κανάλια
WOW Orchestra
Ambient FILMMAKER MODE™
Προηγμένο παιχνίδι
Ζήσε την εμπειρία κορυφαίου παιχνιδιού με 144Hz VRR και AMD FreeSync Premium. Παίξε χωρίς η καθυστέρηση ή το θόλωμα κίνησης να παρεμποδίζουν την απόδοσή σου.
AI Picture Wizard
3990524-Box-2-LG-evo-C2-stream
AI Sound Wizard
Πες «Hi!, LG» για να αλληλοεπιδράσεις με την TV σου
3990524-Box-4-LG-evo-C2-bio
webOS Re:New Program
Χαρακτηριστικά
Διαγώνιος Οθόνης85″
ΕίδοςQNED TV
Ανάλυση3840 x 2160
Ευκρίνεια4K
Ρυθμός ανανέωσης panel120 Hz