LG evo AI OLED65C55LA 65” OLED 4K Smart TV Τηλεόραση
Σε απόθεμα
Compare
SKU: LG evo AI OLED65C55LA 65'' OLED 4K Smart TV Τηλεόραση Category: Brand:
LG OLED evo AI C5
4K UHD
Ανάλυση οθόνης
4K Ultra HD
webOS 25
Λειτουργικό
webOS 25
HDMI 2.0 + ARC
Συνδεσιμότητα
HDMI™ 2.1 και eARC
20W Ultra Surround
Κανάλια ήχου
2.2 (40W)
Τα 2.2 κανάλια ήχου 40W (10W ανά κανάλι) θα σε βάλουν μέσα στην ταινία ή τη συναυλία που δεν μπόρεσες να ακούσεις live, αφού δημιουργούν εντυπωσιακό ήχο surround που σε περιβάλλει.
WiFi LAN Bluetooth
Ασύρματη δικτύωση/συνδεσιμότητα
Wi-Fi® 6 και Bluetooth® v5.3
LG OLED evo AI C5
Εξαιρετικά λεπτός σχεδιασμός
Επεξεργαστής alpha 9 AI Processor Gen8
Πιο φωτεινές εικόνες με το Brightness Booster
Απόλυτο μαύρο
Τέλεια χρώματα
Κάθε καρέ ζωντανεύει με AI Picture Pro
To AI Magic Remote ολοκληρώνει την εμπειρία ΑΙ
Καθηλωτικός ήχος surround με εικονικά κανάλια 11.1.2
AI Voice ID
AI Search
AI Chatbot
4192087-Box-1-LG-evo-G3-OLED
AI Concierge
Dynamic Sound Booster με επεξεργαστή AI
Η επεξεργασία τεχνητής νοημοσύνης βελτιώνει τον ήχο της τηλεόρασης για μια πιο ισχυρή εμπειρία ήχου.
Ευκρίνεια φωνής με AI Voice Remastering
WOW Orchestra, καθηλωτικός ήχος με μια τέλεια συνεργασία
Απόλυτο παιχνίδι
Ζήσε την εμπειρία κορυφαίου παιχνιδιού με συμβατότητα G-SYNC®, 144 Hz VRR, χρόνο απόκρισης pixel 0,1 ms, AMD FreeSync® Premium και πιστοποίηση ClearMR 9000. Παίξε χωρίς καθυστέρηση ή θόλωμα κίνησης.
Dolby Vision® και Ambient FILMMAKER MODE
Dolby Atmos®
Home Hub, η πλατφόρμα «all-in-one» για το smart home σου
Πολλαπλές οθόνες με το Multi View
Gaming Portal
AI Picture Wizard
3990524-Box-2-LG-evo-C2-stream
AI Sound Wizard
Πείτε «Hi!, LG» για να αλληλοεπιδράσεις με την TV σου
3990524-Box-4-LG-evo-C2-bio
webOS Re:New Program
Χαρακτηριστικά
Διαγώνιος Οθόνης77″
ΕίδοςOLED TV
Ανάλυση3840 x 2160
Ευκρίνεια4K
Ρυθμός ανανέωσης panel120 Hz