LG 4K Smart TV 43″ 43UA75006LA
Σε απόθεμα
Compare
SKU: LG 4K Smart TV 43" 43UA75006LA Category: Brand:
65” LG OLED evo AI G5 4K Smart TV
4K Ultra HD
Ανάλυση οθόνης
4K Ultra HD
webOS 25
Λειτουργικό
webOS 25
Wi-Fi 6
Ασύρματη δικτύωση
Wi-Fi 5
2.0 (20W) Channels
Κανάλια ήχου
2.0 (20W)
Τα 2.0 κανάλια ήχου (20W) θα σε βάλουν μέσα στην ταινία ή τη συναυλία που δεν μπόρεσες να ακούσεις live, αφού δημιουργούν εντυπωσιακό ήχο με AI Clear Sound και Dynamic Sound Booster.
HDMI 2.1 & eARC
Συνδεσιμότητα
HDMI 2.0 & eARC
alpha 7 AI Gen8
4K Super Upscaling
4K Super Upscaling
HDR10 Pro
HDR10 Pro
AI Magic Remote
To AI Magic Remote ολοκληρώνει την εμπειρία ΑΙ
webOS ReNew Program
Νέα αναβάθμιση κάθε έτος για 5 έτη με το βραβευμένο webOS Re:New Program
Home Hub
Home Hub | H «all-in-one» Smart Home πλατφόρμα
AI Sound Pro
WoW Orchestra
Big Screen TV
Εξαιρετικά μεγάλη και κομψή τηλεόραση
Multi View
Ultimate Gaming
Gaming Portal | Μετατρέπει την τηλεόρασή σου στο απόλυτο gaming hub
Best Movie OLED
Η καλύτερη OLED TV για ταινίες
Al Voice ID
Al Voice ID
AI Search
AI Search
AI Chatbot
AI Chatbot
 AI Concierge
AI Concierge
AI Picture Wizard
AI Picture Wizard
AI Sound Wizard
AI Sound Wizard
Χαρακτηριστικά
Διαγώνιος Οθόνης86″
ΕίδοςSmart TV
Ανάλυση3840 x 2160
Ευκρίνεια4K
Ρυθμός ανανέωσης panel60 Hz