Egoboo PrimeOne 10.1″ 4GB 128GB Blue EB101BLUE TABLET
119.00 139.00  Με φ.π.α
Σε απόθεμα
Elegant και ελαφρύ design που εντυπωσιάζει: Με πάχος μόλις 9.77mm, το PrimeOne είναι ένα από τα πιο λεπτά και ελαφριά tablets της αγοράς. Το γαλάζιο του χρώμα και το υψηλής ποιότητας φινίρισμα του σε συνδυασμό με την στιβαρή ενιαία κατασκευή του το καθιστούν ένα πραγματικά ξεχωριστό gadget που τραβάει τα βλέμματα.
Προδιαγραφές προϊόντων
Εγγύηση 2 Έτη
Μέγεθος Οθόνης 10.1"
Δίκτυο Σύνδεσης Δεν διαθέτει
Ανάλυση Οθόνης 1280 x 800
Τύπος Οθόνης IPS LCD
Μοντέλο Επεξεργαστή 8 Core 1.6GHz
Αριθμός Πυρήνων 8
Μνήμη 4 GB
Σκληρός Δίσκος 128 GB
Λειτουργικό Σύστημα Android 14
Πληκτρολόγιο/ Ποντίκι ΟΧΙ
Μπαταρία 6000 mAh
Camera 13MP
Selfie Camera 8MP
Compare
SKU: Egoboo PrimeOne 10.1" 4GB 128GB Blue EB101BLUE TABLET Category: Brand: